Dažančiosios juostelės

Jau daugiau nei 20 metų mūsų bendrovė gamina dažančiąsias juosteles. Sukaupta per daugelį metų patirtis leidžia pasiūlyti tinkamiausią dažančiųjų juostelių kokybę visiems lipnių etikečių spausdintuvų tipams, priklausomai nuo medžiagos, ant kurios spausdinate. Mes siūlome juosteles, kurios spausdina ant matinio arba blizgaus popieriaus, plėvelės, kartono ar tekstilės. Galime pagaminti įvairių pločių ir ilgių dažančiąsias juosteles: standartinėmis ar specifinėmis tūtelėmis, pateikti dideliais ar mažais kiekiais.

Savo partneriams siūlome įvairiapusę pagalbą:

Visų spausdinimo aspektų išsiaiškinimas (spausdintuvas, dažančioji juostelė, lipnios etiketės, aplinkos sąlygos), kad būtų galima pasirinkti optimaliausią derinį, užtikrinantį aukščiausią spausdinimo kokybę. spausdinimo-aspektu-issiaiskinimas
Techniniai mokymai partneriams, padedantys jiems suprasti ir rekomenduoti optimaliausius dažančiųjų juostelių ir medžiagų derinius. techniniai-mokymai
Trumpi, patikimi pristatymo terminai. pristatymo-terminai
flex-mark Mūsų individualus paslaugų paketas „Flex Mark“ yra skirtas kliento poreikiams. Mes galime sukurti individualų dažančiosios juostelės pakuotės dizainą ir jos žymėjimą, galime pagaminti nestandartinio ilgio ir pločio juosteles bei supakuoti jas pagal jūsų pageidavimą.
flex-ship Mūsų „Flex Ship“ paslaugų programa padės jums taupyti laiką ir pinigus. Mes galime išsiųsti užsakymą tiesiai jūsų klientams – taip jie gaus prekes daug greičiau.

Paskambinkite mums ir pasitarkite dėl jums tinkamos „Flex Mark“ ir „Flex Ship“ programos.

Kuo ypatingos termotransferinės dažančiosios juostelės?

termotransferines-dazomosios-juosteles     

WAX juostelės

WAX juostelės. Pigiausios iš visų termotransferinių dažančiųjų juostelių. Vaškinių dažančiųjų juostelių didžiausią dažų dalį sudaro vaškas. Kadangi vaškas pasižymi žemesne lydymosi temperatūra palyginus su juostelėmis, kurių sudėtyje yra dervų, spausdinti galima su mažesne temperatūra ir sunaudojant mažiau energijos.
Kadangi vaškas yra minkštesnis, atspausdintas vaizdas yra ne toks atsparus ištepimams, įbrėžimams, cheminiams ir aplinkos veiksniams.
Vaškinės juostelės dažniausiai naudojamos spausdinimui ant matinio arba pusiau blizgaus popieriaus, kai klientui yra svarbiau ekonominis sprendimo aspektas, o ne spaudinio ilgaamžiškumas.

WAX RESIN juostelės

WAX RESIN juostelės. Juostelės vaško / dervos pagrindu savo sudėtyje turi vaško ir dervos medžiagų. Didesnę dalį dažų sudėties sudaro derva. Derva turi aukštesnę lydymosi temperatūrą ir tai didina juostelės spausdinimo temperatūrą. Toks atspaudas turi didesnį atsparumą cheminiam poveikiui, įbrėžimams, trinčiai palyginus su vašku. Vaško / dervos pagrindo juostelės naudojamos spausdinti ant blizgančio arba matinio paviršiaus, sintetinių medžiagų.
Juostelės vaško / dervos pagrindu yra šiek tiek brangesnės palyginus su vaško pagrindo juostele.

RESIN juostelės

RESIN juostelės. Dažančiosiose juostelėse dervos pagrindu yra didžiausias procentas dervos. Spausdinant šia juostele reikalingas aukštas energijos ir temperatūros lygis, nes derva turi aukštą lydymosi temperatūrą. Mažas spausdinimo greitis gali būti įtakojamas dėl didelio energijos vartojimo lygio, kuris būtinas spausdinant. Atspaudas yra labai atsparus temperatūros, cheminiam, aplinkos poveikiui, įbrėžimams ir trynimui. Juostelė dervos pagrindu geriausiai tinka spausdinti ant tekstilės, drabužių etikečių (pvz. satino-tafetos), blizgių paviršių tokių kaip, poliesterių, poliolefino, suyrančio vinilo, etikečių, kurios bus veikiamos atšiaurios aplinkos pvz. cheminių indų etiketės, ant medicininių ir farmacinių priemonių etikečių. Šios juostelės yra pačios brangiausios.

Specialios paskirties dažančiosios juostelės

Didelė spausdinamųjų medžiagų bei naudojamos įrangos įvairovė, aukšti reikalavimai atspaudo kokybei, lėmė specialios paskirties dažančiųjų juostelių naudojimą. PRINTMARK siūlo:

  • JUOSTELĖS INTEGRUOTAM ŽENKLINIMUI (for in-line printers)
  • JUOSTELĖS SPAUDAI ANT TEKSTILINIŲ ETIKEČIŲ (for garment labels)
  • JUOSTELĖS PRODUKCIJOS APSAUGAI (for product security protection)

Ypač populiarus yra integruoto į pakuočių gamybos linijas kontaktinio ženklinimo metodas, (in-line coding angl.) naudojamas galiojimo datoms, gamybos kodams, produkto sudėties aprašymams bei partijos numeriams spausdinti ant įvairių pakuočių. In line spausdintuvai yra integruoti įvairiose pakuočių gamybos ir apdirbimo mašinose: vertikaliose ir horizontaliose maišelių formavimo linijose, etikečių klijavimo automatuose, pakuočių uždarymo ir dėžučių žymėjimo įrenginiuose.

Dažančiosios juostelės (Thermal transfer ribbons – angl.) sukurtos specialiai in-line coding spausdintuvams tokiems kaip: Markem Smartdate, ICE/VIDEOJET/DATAFLEX, Opendate, Easyprint, Autobag, ITW Betaprint, Allen Coding ir daugeliui kitų. Šios dažjuostės pritaikytos dideliems spausdinimo greičiams ir leidžia gauti puikią spausdinimo kokybę net ir esant reiklioms aplinkos sąlygoms: drėgmei bei žemai temperatūrai.

Visame dažančiųjų juostelių spektre, šalia juodos spalvos juostelių, siūlome daug kitų spalvų: nuo paprastos raudonos ar mėlynos iki metalu spindinčios auksinės.

Jeigu jums reikia išsamesnės informacijos apie dažančiųjų juostelių rūšis, jų pritaikymą ir atitikimą konkretiems reikalavimams – prašome susisiekti su mumis.


  • Lithuanian
  • English